ARAÇ NAVİGASYON SİSTEMİ

ARAÇ NAVİGASYON SİSTEMİ

Neydi o eskilerde bilmediğin adresi saatlerce arayıp sormak. Yoldan birileri geçse de adresi sorsak diye yola bakacağımız yerde birilerinin yolunu gözlerdik, üstüne üstük birde kimileri gıcıklık olsun diye yanlış yere yönlendirmesi yok muydu, böylece hem zaman kaybı hem de bütçe kaybı yaşardık.

Teknolojinin ilerlemesi sayesinde artık bu gereksiz zaman ve bütçe kaybına son verebilirsiniz. Araç navigasyonları günümüzde artık hemen hemen tüm araçlarda bulunmaktadır. Bu cihazların kullanımı da çok kolay, yapacağınız tek şey gideceğiniz adresi cihaza girmek ve bu harika cihaz sizi istediğiniz adrese en kısa yollardan yönlendirecektir.

Piyasada bir çok marka navigasyon cihazları bulunmaktadır. Bu cihazları tek başına alabildiğiniz gibi, multimedya sistemlerinde de mevcut olan navigasyon sistemleri de edinebilirsiniz. Multimedya sistemlerinin farki ise bir çok sistemler bir arada bulunmaktadır.

Multimedya sistemleri sayesinde kulaklarınızın pasını silmek istediğiniz müzikleri dinlemek, film izlemek, radyo dinlemek… . Cep telefonunuzda ki sevdiğiniz müzikleri ve izlemek istediğiniz filmleri bu cihaza yükleyebilirsiniz. Multimedya sistemlerinin 3G özelliği sayesinde WiFi üzerinden internete bağlanmanız da mümkündür. Ayrıca telefonunuzu bu cihazla entegre edebilir ve bu sayede görüşmelerinizi sesli yapabilir ve kaza olasılığını en aza indirebilirsiniz.

Navigasyon sistemlerinin bir başka özelliği ise Türkçe seslendirmesiyle gözünüzü yollardan ayırmadan güvenli bir şekilde gideceğiniz adresi ulaşmanız. Bu cihazlarda haritalar 3D görünümlü olup, binalar ve renkler daha net bir görüntü elde etmektedir. Ayrıca yolda ihtiyaçlarınızı gidereceğiniz noktalarda (oteller, restoranlar, eczaneler, bankalar, hastaneler vs.)belirtilmektedir.

Bir başka özelliği sayesinde geri görüş kameranızla park ederken ekrandan görebilir ve bu sayede güvenle aracınızı park edebilirsiniz.

Bu teknoloji harikası cihazları eminiz ki herkes mutlaka aracında bulundurmak isteyecektir.

Her marka ve model araçlara uygun cihazları sitemizde bulmanız mümkündür.

Yapacağınız tek şey Carvocal sitemizi ziyaret edip aracınızın marka ve modeline göre uygun fiyatlarda olan navigasyon sistemlerimizi seçmek. Daha fazla bilgi edinmek için bizi arayabilirsiniz. Seçtiğiniz ürün en kısa sürede adresinize teslim edilecektir. Bize güvenip tercih ettiğiniz için tüm ekibimiz adına teşekkür ederiz ve ürününüzü iyi günlerde kullanmanız dileriz.…

Bir yanıt yazın