ARAÇ NAVİGASYON

ARAÇ NAVİGASYON
Navigasyon cihazları teknolojinin bize sunduğu nimetlerden bir tanesidir şüphesiz. piyasa da bir çok navigasyon cihazı çeşiti bulunmaktadır. ekran büyüklüğü, bütçe, içerik ve monte ediliş biçimine göre farklılıklar göstermektedir.

Navigasyon cihazları en az 3 uydudan aldığı güncel verilerle oluşturduğu yol haritasında aracın yerini belirledikten sonra gitmek istenen açık adresi girdiğinizde oluşan rotayı size görsel ve sesli olarak aktararak çalışır.3 boyutlu ve ya kuş bakışı seçenekleri ile önemli durak ve merkezleri de kaydedebileceğiniz duraklarım seçeneği ile yol haritanızı genişletebilirsiniz. varış noktasına ulaşmada zamandan tasarruf etmek için navigasyon cihazları biçilmiş kaftan.

Araç navigasyon cihazları istenirse araç ön göğüsüne (multimedya navigasyon cihazı) ya da vantuzlu aparatlarla araç ön camına monte edilebilir araç navigasyon cihazı tercih edilebilir. araç navigasyon cihazı her araca uyum sağladığından başka herhangi bir araçta da kullanılabilir olduğundan oldukça kullanışlıdır.göz kontak merkezine yakın olması sürücünün dikkatinin dağılmaması için önemli olduğu unutulmamalıdır.

Sürüş sırasında gidilen sürat belirlenerek sürücünün kural ihlali yapması engellenir, yol sırasında gidilmesi gereken azami sürat sürücüye bildirilerek trafik cezaları da engellenmiş ve can-mal kayıpları engellenmiş olur.

Sürüş sırasında mecburi olarak rotadan çıkıldığında yeni rota otomatik belirlendiğinden ikinci bir cihazla uğraşılmaz, boşa zaman harcanmaz ve bitiş noktasına hızla ulaşılır.

Sizlerde navigasyon cihazlarımızın marka, model ve özelliklerini daha yakından inceleyebilir, her türlü araç içi cihazlarımız için sitemize sizleri de bekleriz.

Bir yanıt yazın