ARAÇ MULTİMEDYA GÖRÜNTÜ

ARAÇ MULTİMEDYA GÖRÜNTÜ
Araç içindeki donanımların üzerine yapabileceğiniz eklemeler sayesinde daha iyi bir hale getirmek mümkün olabiliyor. araç içinde bulunan teyp ve müzik sistemlerinde yapacağınız eklemelere bir de klip izlemeyi eklemek ister misiniz? şarkılara bu denli düşkün olan biri klip teklifine elbetteki hayır diyemeyecektir. hd ekran üzerinde klip izleme ve internete bağlanma özelliklerini bünyesinde barındıran multimedya sistemleri teknolojinin sınırlarını zorlar niteliktedir. sürüşü keyifli hale getirmenin yanında kolaylaştırmayı d hedeflemektedir.
Hd ekran üzerinde bulunan hız limitlerini ve uyarılarını sesli uyarı ve görüntülü şekilde size aktaran multimedya sistemleri aracın geri manevralarında da rahatlıktan ödün vermeyecek şekilde üretilmektedir. geri manevralarda arka plakanın yanına yerleştirilen kamera sayesinde araç arkasını net bir şekilde görebileceksiniz. gece görüşü sayesinde karanlık yerlerde fark edilmeyen nesneleri ekrandan görerek kaza riskini aza çekebileceksiniz. sinyal sesi ile uyarı veren araç park özelliğinde sinyallerin sıklığına göre aracın arkada bulunan nesneye yakınlığını anlayabilir ekran üzerinde çıkan görüntüde yanda verilen şeritteki renklerden de yakınlığınızı ölçebilirsiniz.
Multimedya cihazlarının bir başka avantajı ise navigasyon özelliğidir. navigasyon cihazı sayesinde bir adresten başka bir adrese en kestirme yollardan ulaşabileceksiniz. dil seçenekleri sayesinde dil değiştirebilir ve wifi bağlanabilme özelliği sayesinde multimedya cihazınızdan dosyalarınızı görüntüleyebilirsiniz. multimedya cihazının bir çok donanımı içerisinde barındırmaktadır. usb kablo ve flash bellek bağlama özelliği sayesinde uzun yol yolculuklarında ailenin film seyretmesini sağlayabilirsiniz.
Her araç model ve marka olarak birbirinden farklıdır. her araca uyan multimedya olduğu gibi ön göğüse monte edilebilir multimedya cihazları da vardır. ön göğüse monte ettirilen multimedya cihazları araçtan araca farklılık gösterdiğinde alanında uzman kişilerden yardım almanız gerekebilir. alanında uzman kişilerce oluşturulmuş ekibimiz sayesinde sizlere yardım etmekten mutluluk duyarız. sizlerde multimedya cihazlarımız hakkında bilgi almak ve aracınıza mont ettirmek için bizleri arayın.

Bir yanıt yazın