ARAÇ İÇİ TV

ARAÇ İÇİ TV

Araç kullanmanın sizin için daha keyifli bir hale gelmesini istemez misiniz? Teknolojik gelişmelerden ve araçlar için üretilen ekstra ürünlerden yararlanarak bunu mümkün kılabilirsiniz. Araç multimedya sistemleri ve araç ses sistemleri satın alabilirsiniz.

Araç multimedya sistemleri her araç için özel olarak tasarlanır. Aracınızın markasına göre ve üretim yılına göre en uygun multimedya sistemini seçerek satın alabilirsiniz. Carvocal’da hemen hemen her araç markası için özel olarak üretilen multimedya sistemi satışa sunulur.

Multimedya sistemlerinin özelliklerinden biri de araç içi TV hizmeti sağlayabilmesidir. Multimedya sistemlerin özel ekranı sayesinde TV ve video izlemek mümkün hale gelir. Böylece araç içerisinde daha iyi vakit geçirilebilir.

Araç içi TV sistemleri bağlantı yolları ile internet veya telefona bağlanmak mümkün olur. Bluetooth ile telefona bağlanarak, telefonda yer alan videolar izlenebilir ve telefon görüşmeleri sistem ekranından yapılabilir.

TV sistemleri sayesinde İnternete bağlanarak ise TV veya video izlenebilir. Böylece kaçırılmaması gereken bir TV programı, dizi, maç veya haber programı trafikte bile takip edilebilir. Hem trafikte geçen zaman değerlenir hem de programlar anında izlenir.

Arka koltuk TV ekranları kullanmak da mümkündür. Araç arkası monitör kullanılarak arka koltukta seyahat eden yolcular da TV, dizi veya film izleme imkanına sahip olur. Böylece uzun yolculuklar ve ilerlemeyen trafikler sıkıcı bir hal almaz.

Eğer siz de araç içi TV sistemleri hakkında bilgi sahibi olmak, bu sistemleri incelemek ve kaliteli araç sistemleri satın almak istiyorsanız Carvocal’ın internet sitesini ziyaret etmelisiniz. Carvocal’ın sattığı son teknoloji ürünleri uygun fiyatlar ile satın alabilir, garanti kapsamında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi almak ve diğer araç sistemlerini incelemek için www.carvocal.com adresine tıklamanız yeter

Bir yanıt yazın