ARAÇ HOPARLÖR

ARAÇ HOPARLÖR
İyi bir ses sistemi için en önce seçtiğiniz ana ünitenin, yani teybinizin, bir amfi çıkışı bulunması gerekmektedir çünkü bu cihaz frekansları yükseltip hoparlörlere göndermektedir. Tek ve çoklu kanallı amfiler mevcuttur, eğer bir den fazla hoparlör bağlamak istiyorsanız, amfinizin crossover çıkışı ve köprüleme özelliği bulunmasına özen gösterin bu size bass sesini duymak istediğinizde tiz seslerini kapatabilme imkanı sunacaktır.Ayrıca bir kapasitör bulundurursanız aracınızın aküsüne fazla yüklenmemiş olursunuz ve bu sayede akünüzün ömrü daha uzun olur.
Şarkılar türlerine göre hoparlörler farklılık göstermektedir. woofer güçlü bass seslerini vermekte olup Subwoofer ise woofer’ın veremediği ince ve yüksek bass seslerini iletir. Tweeter hepsinden farklı, tiz seslerini vermektedir. kuracağınız ses sistemi dinlediğiniz ve ya duymak istediğiniz ses türlerine göre farklılık gösterir. kendi zevkinize göre bir ses sistemi kurmanız gerekmektedir.konserlerde duyduğunuz müziklerin kalitesini yakalamak istiyorsanız, orada nasıl ses önden geliyorsa sizde hoparlörlerden aracınızın ön tarafına koydurmalısınız. insan yapısı gereği karşısından gelen sesleri daha rahat duyabilmektedir. arkaya konan hoparlörü sizin değil arka koltuktakiler için etki olacaktır.
Sitemizi ziyaret edip uygun fiyatlarda ve kaliteli ses sistemlerimizi daha yakından inceleyebilirsiniz ve daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca uzman teknisyenlerimiz ses sisteminizi aracınıza hiçbir şekilde zarar vermeden itinayla monte edebilmektedir.
Bizi tercih ettiğiniz için tüm ekibimiz adına teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın