ARABA MULTİMEDYA SİSTEMLERİ

ARABA MULTİMEDYA SİSTEMLERİ
Aracınıza uzun zamandır bir multimedya sistemi almayı düşünüyorsunuz fakat bir türlü kararınızı veremiyorsunuz, bütün özelliklerini merak ediyorsunuz. Site site dolaşıp tüm yorumları inceliyor ve kafanız daha da karışıyor. Kafanızı karıştırmaya hiç gerek yok piyasada bulunan bir çok marka multimedya sistemlerinin özellikleri hemen hemen aynıdır, en büyük fark genelde boyutları olmaktadır. Şık ve zarif görünümü ile multimedya sistemleri sizi mutlu edeceğine eminiz ve müzik dinleme keyfini bu cihaz ile arttıracaksınız. Aracınızın ön tarafına kolayca monte ettirebilirsiniz. Bu cihaz sayesinde aracınızın donanımına farklı bir hava katacaksınız.

Dilerseniz kısaca bu özelliklerinden bahsedelim.

Geniş ekran ve dokunmatik özelliği ile dilediğiniz müziği kolayca seçerek dinleyebilirsiniz. Sevdiğiniz müziği sadece dinlemekle kalmayacaksınız MP3, MP4, DVD, VCD, CD, JPEG WMA desteği sayesinde video klip izleme şansıda elde edeceksiniz.

İşiniz gereği uzun yolculuklar yapıyorsanız dilediğiniz filmi yükleyip kaliteli bir görüntü ile izleyebilirsiniz. Bu sayede yolculuğunuz can sıkıcı değil eğlenceli bir hale dönüşecektir.

USB/SD kart girişi sayesinde kolayca dilediğiniz müziği dinleyebilir veya film izleyebilirsiniz.

Radyo dinlemek isterseniz genelinde 30 radyo istasyonu bulunur.

Elinizde hiç bilmediğiniz adres var, hiç sorun değil bu cihazın GPS navigasyon sistemi sayesinde kolayca en kısa yoldan bulabilirsiniz ve böylece zamandan da tasarruf edeceksiniz.

Eğer iPodunuz varsa bunu cihazınıza bağlayıp böylece cihazınızı kontrol edebilirsiniz.

Bluetooth özelliği sayesinde akıllı telefonunuzu bağlayabilir, dilediğiniz dosyaları vs aktarabilirsiniz. Ayrıca telefon görüşmelerinizi doğrudan sesli olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer aracınızda geri görüş kamerası var ise bunu kolayca cihaza bağlayabilirsiniz ve geniş ekranı sayesinde görüntüyü ekranda görebilir ve bu sayede hiç sorunsuz aracınızı park edebilirsiniz.

Sitemizde bir çok uygun fiyata multimedya sistemleri bulabilirsiniz.

Sitemizi ziyaret edip aracınızın marka ve modeline uyumlu cihazları görebilir daha detaylı inceleyebilir ve siparişinizi verebilirsiniz. Ürününüz en kısa zamanda adresinize teslim edilecektir. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu alanda bir numara olduğumuzu iddia ediyoruz, müşterilerimizin memnuniyeti bizim memnuniyetimizdir. Ürünlerimizin kalitesine garanti veriyoruz. Bize güvenip tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürününüzü keyifle güle güle kullanmanızı dileriz.

Bir yanıt yazın