ARABA DVD SİSTEMLERİ

ARABA DVD SİSTEMLERİ

Carvocal’da yer alan multimedya sistemlerinden veya araç arkası eğlence sistemlerinden aracınıza uygun olanı satın alarak yolculuklarınızı kusursuz hale getirebilirsiniz. Evinizde yer alan DVD oynatıcı ile izlediğiniz filmler-diziler kadar kaliteli görüntüler izleyebilir, konforlu bir yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.

Multimedya sistemleri içerisinde yer alan, USB bağlantısı ve Wi-Fi özellikleri ile bağlantı kurmayı sağla. Bu sayede ekranınızda, USB içerisine önceden attığınız bir filmi veya diziyi izleyebilirsiniz. Eğer USB ayarlamayı unuttuysanız da üzülmeyin, Wi-Fi bağlantısı sayesinde dilediğiniz görüntüyü internetten açabilirsiniz.

Araba DVD sistemleri kullanmak için yalnızca aracın ön kısmına bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Arka koltukta oturan çocuğunuz için araç arkası eğlence sistemleri satın alabilirsiniz. Böylece özellikle uzun yolculuklarda çocuğunuz arka koltukta sıkılmadan seyahat edebilir. Araç arkası monitörler yüksek çözünürlükte görüntü kalitesi sunar. Ayrıca DVD, USB ve HDMI girişleri bulunur.

Carvocal’dan aldığınız tüm araç içi sistemleri orijinal ve kaliteli ürünlerdir. Ürünlerinin çoğunun içerisinde kabloları ve bazıların da hediyeleri bulunur. Ayrıca ürüne göre değişmekle birlikte 2 yıl garanti bulunur.

Siz de aracınızı konforlu bir hale getirmek ve yolculuklarınızı hem kendiniz hem de sevdikleriniz için eğlenceli bir hale getirmek için Carvocal’dan araç içi görüntü sistemleri satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın